درباره ما

از آنجا که بسیاری از علاقه‌مندان به کتاب به دنبال این هستند که فرهنگ کتابخوانی در کشور ما ترویج پیدا کند، ما تیم نگاه نوین که جزیی از گروه پلتفرم آموزشی ویدان هستیم، تصمیم گرفتیم بهترین کتاب‌های روز دنیا از برترین نویسنده‌ها را ترجمه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم.البته سالهاست که در زمینه ترجمه و نشر کتاب مشغول هستیم و برای خدمات بهتر و سریعتر تصمیم گرفتیم وب‌سایت نگاه نوین را طراحی و فعال کنیم.هدف ما تشویق و کمک به فرهنگ کتابخوانی‌ست و در این امر گام‌های خوبی را برداشته‌ایم.

از اقداماتی که انجام داده‌ایم تبدیل کتاب‌های خوب و پرفروش به کتاب صوتی بوده است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کتاب. دیگر کمتر می‌توان وقت خود را برای یافتن یک کتاب در خیابان ها و بین کتاب فروشی ها گذاشت.

افراد اهل علم و مطالعه حق دارند پیش از خرید کتاب از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند.این افراد در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کنند و مایل هستند دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب نمایند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های جدیدتر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی کتاب افزوده می‌‏‏شود.